Vyberte si službu o kterou máte zájem a jednoduše ji objednejte

Nabídka služeb

Webdesign » Nabídka služeb » Neomezený webhosting

Webhosting 

Hostingové služby
Spolehlivý webhosting bez omezení
Všechny webové stránky potřebují prostor na nějakém serveru. Na toto místo odkazuje internet uživatele, když zadají do prohlížeče adresu Vašich stránek. Hosting je tedy fyzickým sídlem stránek a doména virtuální adresou. Pro rychlé načítání webových stránek a správné fungování je nutné mít hosting na spolehlivém serveru. Naše společnost využívá moderní servery s vysokým výkonem a stálým dohledem, který minimalizuje riziko výpadku. Zaručujeme dostupnost 99,99% a pravidelné zálohování. Kontaktujte nás nyní a získejte více informací.

Nechte si vytvořit webové stránky od nás a získáte neomezený webhosting na celý jeden rok zdarma.

Co znamená neomezený
Většina firem nabízí různé úrovně hostingu s řadou omezení. U nás máte za jednotnou cenu všechny dostupné funkce – neomezený počet hostovaných domén a subdomén, databází a emailových adres s příponou Vaší domény. Navíc vás nelimitujeme počtem operací ani počtem přístupů. Výhodou neomezeného hostingu je snadná správa vašich domén a jednoduché ovládání schopností vašeho webu. Neomezený webhosting je vhodný i pro webmastery. Získejte spolehlivý webhosting a kontaktujte nás ještě dnes.

Co náš hosting umí
Náš hosting umí: PHP 5.4, ini_set(), logování chyb, CRON, SSL, ImageMagick, .htaccess, fopen() pro URL, detailní nastavení si můžete prohlédnout v Nette checkeru. Umíme také spravovat Git repositáře včetně deploye!

Co omezit musíme…
Aby hosting fungoval a ve výsledku jste byli spokojeni hlavně vy, zákazníci, jsou nějaké věci, které omezujeme nebo se je snažíme alespoň hlídat. Nic neskrýváme, takže tady je jejich seznam:

MySQL: maximální počet dotazů za hodinu 100 000 dotazů / hod., max. počet současných připojení k databázi 10.

Nezálohujeme některé typy souborů, hlavně multimédia nebo archivy.

Omezeno je kvůli spamu odesílání emailů, max. 75 emailů / 30 minut, max. 10 různých příjemců v jedné zprávě (pokud se kvůli tomuto omezení email neodešle, vrátí vám funkce mail() hodnotu FALSE).

Počet souborů a adresářů na vašem hostingu je omezen na 100 000. Tato hodnota stačí pro veškeré běžné používání hostingu.
Pokud vám něco z toho nevyhovuje, napište, domluvíme se.

Vše je postaveno na rozumném užívání služeb a dohodě.

Podobné publikace

Nabídka služeb

Vytvoříme Vám webové stránky, které se budou správně zobrazovat na všech zařízeních. Získejte...

Nabídka služeb

Žádejte ke svým stránkám webhosting bez omezení a získejte libovolný počet emailů, domén a...

Nabídka služeb

Úspěšný web je postaven na kvalitním obsahu. Profesionální copywriter naplní Váš web obchodně...

Komentáře

Počet komentářů u této publikace : 0

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená * jsou povinná.