Nabídka služeb

Webhosting pro Vaše stránky

Webhosting pro Vaše stránky

Hostingové služby
Spolehlivý webhosting bez omezení
Všechny webové stránky potřebují prostor na nějakém serveru. Na toto místo odkazuje internet uživatele, když zadají do prohlížeče adresu Vašich stránek. Hosting je tedy fyzickým sídlem stránek a doména virtuální adresou. Pro rychlé načítání webových stránek a správné fungování je nutné mít hosting na spolehlivém serveru. Naše společnost využívá moderní servery s vysokým výkonem a stálým dohledem, který minimalizuje riziko výpadku. Zaručujeme dostupnost 99,99% a pravidelné zálohování. Kontaktujte nás nyní a získejte více informací.

Nechte si vytvořit webové stránky od nás a získáte neomezený webhosting na celý jeden rok zdarma.

Co znamená neomezený
Většina firem nabízí různé úrovně hostingu s řadou omezení. U nás máte za jednotnou cenu všechny dostupné funkce – neomezený počet hostovaných domén a subdomén, databází a emailových adres s příponou Vaší domény. Navíc vás nelimitujeme počtem operací ani počtem přístupů. Výhodou neomezeného hostingu je snadná správa vašich domén a jednoduché ovládání schopností vašeho webu. Neomezený webhosting je vhodný i pro webmastery. Získejte spolehlivý webhosting a kontaktujte nás ještě dnes.

Co náš hosting umí
Náš hosting umí: PHP 7.4/8.1, ini_set(), logování chyb, CRON, SSL, ImageMagick, .htaccess, fopen() pro URL, detailní nastavení si můžete prohlédnout v Nette checkeru. Umíme také spravovat Git repositáře včetně deploye!

Migrujte k nám.
Chcete přenést Vaše soubory a nastavení webu na náš hosting? Žádný problém. Kontaktujte nás a všechno domluvíme k Vaší spokojenosti. Pokud jste právě u stávajícího poskytovatele již hosting zaplatili, zaplacenou dobu u nás máte zdarma. Migrace Vás nebude stát ani korunu, navíc získáte nadstandardní služby.

Co omezit musíme.
Aby hosting fungoval a ve výsledku jste byli spokojeni hlavně vy, zákazníci, jsou nějaké věci, které omezujeme nebo se je snažíme alespoň hlídat. Nic neskrýváme, takže tady je jejich seznam:

MySQL: maximální počet dotazů za hodinu 100 000 dotazů / hod., max. počet současných připojení k databázi 10.

Nezálohujeme některé typy souborů, hlavně multimédia nebo archivy.

Omezeno je kvůli spamu odesílání emailů, max. 75 emailů / 30 minut, max. 10 různých příjemců v jedné zprávě (pokud se kvůli tomuto omezení email neodešle, vrátí vám funkce mail() hodnotu FALSE).

Počet souborů a adresářů na vašem hostingu je omezen na 100 000. Tato hodnota stačí pro veškeré běžné používání hostingu.
Pokud vám něco z toho nevyhovuje, napište, domluvíme se.

Vše je postaveno na rozumném užívání služeb a dohodě.

Share This
news
Nabídka služeb
Ve službách Copywritera
news
Nabídka služeb
Grafické práce

Mohlo by Vás zajímat

icon

+420 720 255 339

V případě dotazů nám neváhejte zavolat.
podpora

Podpora 24/7

Vaše dotazy zodpovíme kdykoliv!
icon

info@dle.cz

Zaujali jsme Vás? Napište nám!
logo

Existuje známé rčení, že nic není originální, a to je do jisté míry pravda. Praxe designu – jako každá umělecká disciplína – je stará a designéři staví na inovacích těch, kteří přišli dříve.
My se snažíme stát na ramenou těch obrů. A fáze konceptu a nápadu v procesu navrhování je místem, kde dochází ke skutečně originálním kreativním jiskrám.

Kontaktní informace

Adresa
Nová Kolonie 1449/4, Praha 5, Stodůlky
Email
info@dle.cz

Sociální sítě