Nabídka služeb

Outsourcing webových stránek

Outsourcing webových stránek

V mnoha případech je cílem úspěchu webové prezentace její pravidelná aktualizace a vylepšování. Pokud potřebujete web udržovat a nechcete zaměstnávat další pracovní sílu, vyplatí se Vám outsourcing internetových stránek, tedy externí správce. Na základě společné dohody Vám budeme udržovat internetové stránky v takovém stavu, jaký bude nejlépe vyhovovat Vašim potřebám, a to za výhodnou cenu. Kontaktujte nás a zeptejte se na možnosti a cenu outsourcingu webových stránek.

Pro koho je Outsourcing určen
Pro Vás, kteří vlastníte webové stránky. Ať již jsou určeny pro Váš obchod, nebo mají informativní charakter. Služba je zvláště určena pro podnikatele, kteří se chtějí plně věnovat svému podnikání a nemají čas na vlastní správu. Naše firma zaručuje, že Vaše stránky budou vždy aktuální, přehledné a budou mít jednotný vizuální styl. Relevantnost vkládaných informací s Vámi vždy telefonicky konzultujeme.

Share This
news
Nabídka služeb
Úprava a retuš fotografie
news
Nabídka služeb
Reklamní kampaně PPC

Mohlo by Vás zajímat

icon

+420 720 255 339

V případě dotazů nám neváhejte zavolat.
podpora

Podpora 24/7

Vaše dotazy zodpovíme kdykoliv!
icon

info@dle.cz

Zaujali jsme Vás? Napište nám!
logo

Existuje známé rčení, že nic není originální, a to je do jisté míry pravda. Praxe designu – jako každá umělecká disciplína – je stará a designéři staví na inovacích těch, kteří přišli dříve.
My se snažíme stát na ramenou těch obrů. A fáze konceptu a nápadu v procesu navrhování je místem, kde dochází ke skutečně originálním kreativním jiskrám.

Kontaktní informace

Adresa
Nová Kolonie 1449/4, Praha 5, Stodůlky
Email
info@dle.cz

Sociální sítě