Nabídka služeb

Tvorba webových stránek

Tvorba webových stránek

Webdesign
Webové stránky tvoříme od roku 2003.
Potřebujete webové stránky s přehledným designem a zárukou perfektního fungování? Vytvoříme Vám přesně takové.
Při tvorbě webových stránek dbáme na snadnou použitelnost, rychlé načítání a korektní zobrazování ve všech prohlížečích. Díky dlouholetým zkušenostem Vám dokážeme navrhnout správnou koncepci pro účel, kterému mají Vaše webové stránky sloužit.
Kontaktujte nás a získejte více informací.

Proč webové stránky od nás:
1. Kompletní dodávka od tvorby webových stránek až po kvalitní hosting bez omezení.
2. Funkce webu dle Vašeho přání včetně redakčního systému DLE.
3. Hosting na 1 rok a PPC reklama na 30 dnů zdarma.
4. Záruka správného zobrazení na všech zařízeních. Responzivní design.
5. Rychlá realizace a výhodná cena.

Správné zobrazení na všech zařízeních
Stále více lidí používá pro zobrazení webových stránek mobilní telefony a tablety. Aby Váš web oslovil tuto rostoucí skupinu uživatelů, potřebujete stránky, které se jim budou správně zobrazovat. Naše společnost používá jedinečný redakční systém, který garantuje přehlednost a použitelnost webových stránek na běžných počítačích i mobilních zařízeních, a to při použití libovolného prohlížeče. Navíc získáte internetové stránky s rozlišením pro Retina displeje. Pro Vás to znamená úsporu peněz a získání více potenciálních zákazníků. Kontaktujte nás a získejte cenovou kalkulaci zdarma.

Jak získat webové stránky od nás

Vaše nové webové stránky můžete získat již během 14 dnů. Stačí, když nám zavoláte nebo pošlete e-mail . Zeptáme se Vás na Vaše představy a společně vybereme řešení, které Vám bude vyhovovat z hlediska účelu webových stránek a ceny. Poskytneme Vám také řadu doplňkových služeb, jako je pokročilá optimalizace pro vyhledavače (SEO ), profesionální tvorba textů , PPC kampaně nebo outsourcing webových stránek. Kontaktujte nás ještě dnes a tešte se na své nové webové stránky.

Share This
news
Nabídka služeb
Grafické práce
news
Nabídka služeb

Mohlo by Vás zajímat

icon

+420 720 255 339

V případě dotazů nám neváhejte zavolat.
podpora

Podpora 24/7

Vaše dotazy zodpovíme kdykoliv!
icon

info@dle.cz

Zaujali jsme Vás? Napište nám!
logo

Existuje známé rčení, že nic není originální, a to je do jisté míry pravda. Praxe designu – jako každá umělecká disciplína – je stará a designéři staví na inovacích těch, kteří přišli dříve.
My se snažíme stát na ramenou těch obrů. A fáze konceptu a nápadu v procesu navrhování je místem, kde dochází ke skutečně originálním kreativním jiskrám.

Kontaktní informace

Adresa
Nová Kolonie 1449/4, Praha 5, Stodůlky
Email
info@dle.cz

Sociální sítě