Redakční systém


Co je CMS Datalife Engine?

Content management system - redakční systém pro správu obsahu.
V současné době je CMS součástí většiny moderních webových stránek, jelikož umožňuje snadnou úpravu nebo doplnění obsahu. Na našem trhu je nepřeberné množství redakčních systémů, které umí vkládat obsah do webových stránek. Výhodou těchto aplikací je, že s nimi může pracovat i laik neznalý programování. Naše společnost integruje do webových aplikací CMS DataLife Engine, který je velmi jednoduchý, intuitivní a práce s ním je zábavou. Vkládání obsahu do Vašich stránek tak již pro Vás nebude žádný problém. Jeho rozšířené možnosti jsou prakticky neomezené.

Jaké jsou výhody redakčního systému DLE?

Pravidelné aktualizace, které naši zákazníci získávají zdarma. K zobrazení stránek používá nejmodernější značkovací jazyk HTML 5, generuje kvalitní, sémantický a dobře čitelný zdrojový kód. Integrovaná jQuery knihovna, se postará o moderní a úžasné efekty jako je dynamické dropdown menu, vysoce zabezpečené formuláře a mnoho dalšího. Vaše stránky tak nezůstanou statické a nudné. Kompletní uživatelské rozhraní je v českém jazyce. Redakční systém DLE je optimalizován pro největší vyhledávače u nás. Naši zákazníci, kteří ho používají, se zobrazují na prvních stranách ve vyhledávačích Google a Seznam. Má velmi silné zabezpečení a ochranu proti spamu, podporuje různé jazykové mutace a zahrnuje vlastní reklamní systém.

Proč DLE?

Protože je levný a výkonný. Umí zpracovat obrovské množství informací bez nároku na zátěž serveru.
Standardně má vše co konkurenční redakční systémy, vše přehledně rozděleno do jednotlivých kategorií.
Protože je vyladěn pro Vaše podnikání a Vy ho od nás dostanete zdarma k Vašim webovým stránkám.
Kontaktujte nás a zeptejte se na možnost jak získat tento jedinečný redakční systém!

Kompletní historii verzí a podrobné info naleznete kliknutím na tento odkaz.

DataLife Engine

icon

+420 720 255 339

V případě dotazů nám neváhejte zavolat.
podpora

Podpora 24/7

Vaše dotazy zodpovíme kdykoliv!
icon

info@dle.cz

Zaujali jsme Vás? Napište nám!
logo

Existuje známé rčení, že nic není originální, a to je do jisté míry pravda. Praxe designu – jako každá umělecká disciplína – je stará a designéři staví na inovacích těch, kteří přišli dříve.
My se snažíme stát na ramenou těch obrů. A fáze konceptu a nápadu v procesu navrhování je místem, kde dochází ke skutečně originálním kreativním jiskrám.

Kontaktní informace

Adresa
Nová Kolonie 1449/4, Praha 5, Stodůlky
Email
info@dle.cz

Sociální sítě