Nabídka služeb

Reklamní kampaně PPC

Reklamní kampaně PPC

Plaťte pouze za reklamu, která Vám přivede zákazníky. PPC reklama je velmi efektivní způsob pro rychlé zvýšení návštěvnosti a prodejů na Vašem webu. Reklama se zobrazuje předem vybrané skupině internetových uživatelů, kteří hledají služby nebo zboží, které nabízíte právě Vy. Výhodou je fakt, že platíte pouze za reklamu, která je skutečně využita. Získejte více informací o PPC reklamě a kontaktujte nás nyní.

Kde se zobrazí Vaše PPC reklama
Tvorba PPC reklamních kampaní umožňuje perfektní volbu umístění a cílení inzerátů. Vytvoříme a postaráme se o Vaši PPC kampaň ve vyhledavačích Google (AdWords) a Seznam (Sklik), a také na sociálních sítích Facebook a Twitter. Buďte o krok před konkurencí a inzerujte systémem PPC.

Share This
news
Nabídka služeb
Outsourcing webových stránek
news
Nabídka služeb
Optimalizace pro web SEO

Mohlo by Vás zajímat

icon

+420 720 255 339

V případě dotazů nám neváhejte zavolat.
podpora

Podpora 24/7

Vaše dotazy zodpovíme kdykoliv!
icon

info@dle.cz

Zaujali jsme Vás? Napište nám!
logo

Existuje známé rčení, že nic není originální, a to je do jisté míry pravda. Praxe designu – jako každá umělecká disciplína – je stará a designéři staví na inovacích těch, kteří přišli dříve.
My se snažíme stát na ramenou těch obrů. A fáze konceptu a nápadu v procesu navrhování je místem, kde dochází ke skutečně originálním kreativním jiskrám.

Kontaktní informace

Adresa
Nová Kolonie 1449/4, Praha 5, Stodůlky
Email
info@dle.cz

Sociální sítě